Prečo Mediklinik


Odbornosť

Mediklinik zamestnáva skvelých kelárov, ktorí sa nepýšia len svojou vysokou odbornosťou vo svojej profesii, ale aj ľudským prístupom.


Šetríme čas

Času nie je nikdy nazvyš, preto ak chcete vyriešiť svoj problém, Mediklinik je správnou voľbou.


Ľudský prístup

Nás presonál si prácu v našich priestoroch Mediklinik veľmi váži, čo sa odráža aj na ich ochote pomáhať vám.


Naše priestory

Túžbu robiť veci inak sme odrazili aj na našich prestoroch. S nami sa vaša hospitalizácia bude zdať ako príjemný. pobyť v hotely.

Súkromná klinika

Sme Mediklinik, jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá poskytuje jednodňovú chirurgiu vo všetkých chirurguických oboroch. Od nášho počiatku v roku 2004 ubehlo už mnoho rokov. Za ten čas sme spolupracovali nielen s poprednými odborníkmi z celého Slovenska, ale aj okolitých krajín akími je Česká republika, Rakúsko či Maďaťsko. Dôvera našich pacientov v naše služby vyústila do vyše 3000 operačných výkonov ročne a veríme, že je výsledkom našej vynikajúcej strarostilovsti o všetky ich potreby. 

Na počiatku sme mali víziu. Chceli sme poskytovať zdravotné služby, ktoré budú porovnateľné s takou krajinou akou je Švajčiarsko. Nás príbeh ukázal, že je to možné. Dokázali sme, že služby nezávisia na krajine ani na peniazoch, ale na naplňovaní potrieb pacientov. Na správnyh lekároch, ľudskom prístupe a príjemnom prostredí. 

Ďakujeme za vašu dôveru. Sme tu pre vás.