Udržte svoj mladistvý vzhľad čo najdlhšie. S pomocou faceliftu môžete spevniť a vyhladiť jednotlivé oblasti tváre a krku. Vaše tkanivo dostane novú pružnosť a tým pádom mladistvejší vzhľad.Omladenie a facelift tváre je vhodným riešením k tomu, aby ste zvýraznili svoju krásu. S našou pomocou vám pomôžeme získať mladosť. Táto procedúra je odporúčaná pre dámy a pánov nad 45 rokov.

 

[box::{blue}{2}{}{Kvalitná chirurgia v modernej klinike
V MediKlinik sa o vaše vrásky postará medzinárodný m špecialistov. Náši špecialisti v MediKlinik sú veľmi skúsení v tejto oblasti a poznajú riziká, preto k tomuto zákroku pristupujú opatrne a s najnovšími lekárskymi poznatkami. MediKlinik stavia na dôvere a vsádza na značkové výrobky najvyššej kvality. Predtým, ako sa pre niektorú operáciu rozhodnete, nechajte si poradiť od odborníkov, aby sme pre Vás našli ten najvhodnejší zákrok a vyhli ste sa rizikám.}]]

Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu
Počas prvej konzultácie naši špecialisti s Vami podrobne prediskutujú vaše želania a očakávania a predstavia Vám jednotlivé možnosti. Je vaše bydlisko ďaleko? Nemusíte prísť vopred na konzultáciu a stačí nám poslať e-mailom obrázky Vašich problémových oblastí. Na základe týchto snímok lekár určí, či je zákrok pre vás vhodný. Samotná konzultácia potom prebehne pred operáciou na klinike v Bratislave. Takto nemusíte cestovať, respektívne prísť na kliniku dvakrát.

JungeresGesichtMediKlinik4-2.jpg

 

Čo treba dodržať pred operáciou?  
Žiadne špeciálne pokyny
Čo treba dodržať po operácii? 
14 dní sa musíte strániť fyzickej námahy a športu, nič ťažké nedvíhať. 2-4 týždne musíte nosiť ohlávku, ktorú dostanete od nás (je už v cene) 
Ako dlho trvá rehabilitácia? 
Práceneschopnosť je spravidla  7-14 dní. Definitívny výsledok operácie vidieť po dvoch mesiacoch, keď zmiznú opuchy

 Priebeh zákroku a pobytu na klinike. 
V deň zákroku musíte prísť na kliniku  v dohodnutú hodinu.
Urobia sa predoperačné vyšetrenia (odber krvi atď...)
Zákrok prebehne podľa želania v plnej alebo lokálnej anestéze.
Po zákroku môžete ísť najskôr po 6 hodinách domov, podľa potreby musíte ostať jednu noc na klinike na pozorovanie (1 noc na klinike už v cene).
Neodporúčame šoférovať ani letieť hneď na druhý deň


 

Mediklinik Vám prináša riešenie Vašich problémov

Kde realizujeme zákroky?
Zákroky realizujeme na klinike v Bratislave.

Koľko stojí vyšetrenie / zákrok: 
Pacient bude o nej oboznámený po vyšetrení.

 

Ozvite sa nám