Opticky aj zdravotnesa zväčšené pysky ohanbia môžu stať problémom, ktorý ovplyvňuje kvalitu života žien. Nadmerne veľké pysky môžu predovšetkým spôsobovať nepríjemné bolesti pri športe alebo sexuálnych aktivitách. Toto obmedzenie v každodennom živote možno ľahko napraviť pomocou intímnej chirurgie.Diskrétne vyriešime problém pacientiek, ktoré trápi zväčšená dĺžka a tvar genitálií. Tento stav, ktorý narušuje intímny život, vyriešime citlivo a natrvalo. 

Kvalitná chirurgia v modernej klinike
V MediKlinik sa o vaše vrásky postará medzinárodný m špecialistov. Náši špecialisti v MediKlinik sú veľmi skúsení v tejto oblasti a poznajú riziká, preto k tomuto zákroku pristupujú opatrne a s najnovšími lekárskymi poznatkami. MediKlinik stavia na dôvere a vsádza na značkové výrobky najvyššej kvality.

Predtým, ako sa pre niektorú operáciu rozhodnete, nechajte si poradiť od odborníkov, aby sme pre Vás našli ten najvhodnejší zákrok a vyhli ste sa rizikám.

Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu
Počas prvej konzultácie naši špecialisti s Vami podrobne prediskutujú vaše želania a očakávania a predstavia Vám jednotlivé možnosti. Je vaše bydlisko ďaleko? Nemusíte prísť vopred na konzultáciu a stačí nám poslať e-mailom obrázky Vašich problémových oblastí. Na základe týchto snímok lekár určí, či je zákrok pre vás vhodný. Samotná konzultácia potom prebehne pred operáciou na klinike v Bratislave. Takto nemusíte cestovať, respektívne prísť na kliniku dvakrát.

AttraktivereFigurMediKlinik2.jpg

 

Čo treba dodržať pred operáciou?  
Prísť na lačno – nič nepiť a nejesť od polnoci pred operačným dňom.
Čo treba dodržať po operácii? 
Abstinencia sexuálneho života 3-4 týždne
Ako dlho trvá rehabilitácia? 
Práceneschopnosť je spravidla  3  až 4 dni. Definitívny výsledok operácie vidieť po dvoch mesiacoch, keď zmiznú opuchy

 Priebeh zákroku a pobytu na klinike. 
V deň zákroku musíte prísť na kliniku  v dohodnutú hodinu.
Urobia sa predoperačné vyšetrenia (odber krvi atď...)
Zákrok prebehne podľa želania v plnej alebo lokálnej anestéze.
Po zákroku môžete ísť najskôr po 6 hodinách domov, podľa potreby musíte ostať jednu noc na klinike na pozorovanie (1 noc na klinike už v cene).
Neodporúčame šoférovať ani letieť hneď na druhý deň


 

Mediklinik Vám prináša riešenie Vašich problémov

Kde realizujeme zákroky?
Zákroky realizujeme na klinike v Bratislave.

Koľko stojí vyšetrenie / zákrok: 
Pacient bude o nej oboznámený po vyšetrení.

 

Ozvite sa nám