Nos ako stred tváre má veľký vplyv na jej celkovú estetiku. Preto patrí plastika nosa (rinoplastika) medzi najobľúbenejšie plastické operácie. Ale aj funkčné poruchy tohto dôležitého dýchacieho orgánu, ktoré majú vplyv na kvalitu dýchania, sa dajú skorigovať pomocou rinoplastiky.K potrebe úpravy nosa dochádza buď to z dedičných dôvodov alebo z dôsledku úrazu. Naši lekári vám poradia najoptimálnejšie riešenie, ktoré je pre každého z nás individuálne. 

Kvalitná chirurgia v modernej klinike
V MediKlinik sa o vaše vrásky postará medzinárodný m špecialistov. Náši špecialisti v MediKlinik sú veľmi skúsení v tejto oblasti a poznajú riziká, preto k tomuto zákroku pristupujú opatrne a s najnovšími lekárskymi poznatkami. MediKlinik stavia na dôvere a vsádza na značkové výrobky najvyššej kvality.

Predtým, ako sa pre niektorú operáciu rozhodnete, nechajte si poradiť od odborníkov, aby sme pre Vás našli ten najvhodnejší zákrok a vyhli ste sa rizikám.

Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu
Počas prvej konzultácie naši špecialisti s Vami podrobne prediskutujú vaše želania a očakávania a predstavia Vám jednotlivé možnosti. Je vaše bydlisko ďaleko? Nemusíte prísť vopred na konzultáciu a stačí nám poslať e-mailom obrázky Vašich problémových oblastí. Na základe týchto snímok lekár určí, či je zákrok pre vás vhodný. Samotná konzultácia potom prebehne pred operáciou na klinike v Bratislave. Takto nemusíte cestovať, respektívne prísť na kliniku dvakrát.

Čo treba dodržať pred operáciou?  
Prísť na lačno – nič nepiť a nejesť od polnoci pred operačným dňom.
Čo treba dodržať po operácii? 
14 dní sa musíte strániť fyzickej námahy a športu a 2 mesiace bez kontaktného športu.
Ako dlho trvá rehabilitácia? 
Práceneschopnosť je spravidla  10 dní. Definitívny výsledok operácie vidieť po dvoch mesiacoch, keď zmiznú opuchy

 Priebeh zákroku a pobytu na klinike. 
V deň zákroku musíte prísť na kliniku  v dohodnutú hodinu.
Urobia sa predoperačné vyšetrenia (odber krvi atď...)
Zákrok prebehne podľa želania v plnej alebo lokálnej anestéze.
Po zákroku môžete ísť najskôr po 6 hodinách domov, podľa potreby musíte ostať jednu noc na klinike na pozorovanie (1 noc na klinike už v cene).
Neodporúčame šoférovať ani letieť hneď na druhý deň


 

Mediklinik Vám prináša riešenie Vašich problémov

Kde realizujeme zákroky?
Zákroky realizujeme na klinike v Bratislave.

Koľko stojí vyšetrenie / zákrok: 
Cena zákroku: od 1069€

 

Ozvite sa nám