Zmyselná “pusa” a krásny tvar pier. Pomocou Permalipu dosiahnete optimálny výsledok presne podľa vašich predstáv. Dodajte vašim perám väčší objem a skrášlite dlhodobo váš úsmev. Vyplnenie pier Permalipom umožňuje vylepšenie pier na mieru. Ide o mäkký silikonový implantát, ktorý sa používa pre zväčšenie hornej i spodnej pery. K dispozícií je viacero riešení veľkosti podľa želania pacienta. Či už potrebujete zväčšiť hornú, dolnú alebo obe pery. Tie budú po zákroku vyzerať plne a prirodzene.

Kvalitná chirurgia v modernej klinike
Pretože Permalip zahŕňa zavedenie implantátu do pery, je dôležité, aby lekár, ktorý zákrok vykonáva, dokonale ovládal túto profesiu a mal dlhoročné skúsenosti. V MediKlinik sa o vaše vrásky postará medzinárodný m špecialistov. Náši špecialisti v MediKlinik sú veľmi skúsení v tejto oblasti a poznajú riziká, preto k tomuto zákroku pristupujú opatrne a s najnovšími lekárskymi poznatkami. MediKlinik stavia na dôvere a vsádza na značkové výrobky najvyššej kvality.

Predtým, ako sa pre niektorú operáciu rozhodnete, nechajte si poradiť od odborníkov, aby sme pre Vás našli ten najvhodnejší zákrok a vyhli ste sa rizikám.

Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu
Počas prvej konzultácie naši špecialisti s Vami podrobne prediskutujú vaše želania a očakávania a predstavia Vám jednotlivé možnosti. Je vaše bydlisko ďaleko? Nemusíte prísť vopred na konzultáciu a stačí nám poslať e-mailom obrázky Vašich problémových oblastí. Na základe týchto snímok lekár určí, či je zákrok pre vás vhodný. Samotná konzultácia potom prebehne pred operáciou na klinike v Bratislave. Takto nemusíte cestovať, respektívne prísť na kliniku dvakrát.

 

JungeresGesichtMediKlinik2.jpg

 

Proces liečby a čas na zotavenie
V deň procedúry prídete do MediKlinik o 8:00, potom absolvujete konzultáciu s chirurgom a vyšetrenie u anesteziologa.
Zákrok prebieha v lokálnej anestézii a MediKlinik môžete opustiť po niekoľkých hodinách. Po prepustení z kliniky by ste mali dbať na nasledovné:
Počas 3-4 dní a sa nesmiete nadmerne namáhať.
Mali by ste sa asi 2 dni vyhýbať horúcim, slaným a koreneným jedlám a čo najviac obmedzovať žuvacie pohyby.
V žiadnom prípade nesmiete fajčiť.
Po zákroku je veľmi dôležitá ústna hygiena, aby sa rana mohla rýchlo a optimálne zahojiť.
Mierny opuch spôsobený minimálnym rezom úplne ustúpi asi po 2 – 3 týždňoch.
Následná kontrola prebieha buď v MediKlinik v Bratislave, u Dr. Katho v Zürichu alebo u obvodného lekára.


 

Mediklinik Vám prináša riešenie Vašich problémov

Kde realizujeme zákroky?
Zákroky realizujeme na oboch klinikách – Bratislava a Levice.

Koľko stojí vyšetrenie / zákrok: 
Cena zákroku: od 599€

 

Ozvite sa nám