Ak vám prsia spôsobujú zdravotné ťažkosti alebo sa vám stávajú príťažou, zmenšenie prsníkov by pre vás mohlo byť tým správnym krokom. Veľmi veľké, ťažké alebo ochabnuté prsia môžu viesť k obmedzeniam v každodennom živote alebo k chronickým bolestiam. Zmenšenie tkanív žľazy po tehotenstve však tiež môže vyžadovať zmenšenie prsníkov.

Kvalitná chirurgia v modernej klinike
V MediKlinik sa o vaše vrásky postará medzinárodný m špecialistov. Náši špecialisti v MediKlinik sú veľmi skúsení v tejto oblasti a poznajú riziká, preto k tomuto zákroku pristupujú opatrne a s najnovšími lekárskymi poznatkami. MediKlinik stavia na dôvere a vsádza na značkové výrobky najvyššej kvality.

Predtým, ako sa pre niektorú operáciu rozhodnete, nechajte si poradiť od odborníkov, aby sme pre Vás našli ten najvhodnejší zákrok a vyhli ste sa rizikám.

Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu
Počas prvej konzultácie naši špecialisti s Vami podrobne prediskutujú vaše želania a očakávania a predstavia Vám jednotlivé možnosti. Je vaše bydlisko ďaleko? Nemusíte prísť vopred na konzultáciu a stačí nám poslať e-mailom obrázky Vašich problémových oblastí. Na základe týchto snímok lekár určí, či je zákrok pre vás vhodný. Samotná konzultácia potom prebehne pred operáciou na klinike v Bratislave. Takto nemusíte cestovať, respektívne prísť na kliniku dvakrát.

BrustvergrosserungMediKlinik2.jpg

Čo treba dodržať pred operáciou?  
Prísť na lačno – nič nepiť a nejesť od polnoci pred operačným dňom.
Čo treba dodržať po operácii? 
2 mesiace sa musíte strániť fyzickej námahy a športu, nič ťažké nedvíhať a 6-8 týždňov musíte nosiť elastickú podprsenku, ktorú dostanete od nás (je už v cene). 
Ako dlho trvá rehabilitácia? 

Práceneschopnosť je spravidla 7 až 10 dní. Definitívny výsledok operácie vidieť po dvoch mesiacoch, keď zmiznú opuchy

 Priebeh zákroku a pobytu na klinike. 
Minimálne 1 deň pred zákrokom musite prisť na konzultáciu, aby ste spolu s lekárom mohli vybrať najvhodnejšie implantáty (tvar, značku, veľkosť)V deň zákroku musíte prísť na kliniku  v dohodnutú hodinu. Urobia sa predoperačné vyšetrenia (odber krvi atď...). Zákrok prebehne v plnej anestéze. 

Po zákroku musíte ostať minimálne jednu noc na klinike na pozorovanie. Na druhý deň po zákroku môžete ísť domov. Neodporúčame šoférovať ani letieť hneď na druhý deň.


 

Mediklinik Vám prináša riešenie Vašich problémov

Kde realizujeme zákroky?
Zákroky realizujeme na oboch klinikách – Bratislava a Levice.

Koľko stojí vyšetrenie / zákrok: 
Cena zákroku: od 1849€

Nadmerná veľkosť prsníkov navonok pôsobí príťažlivo, no nesie so sebou aj isté zdravotné riziká. V takom prípade vieme poskytnúť pacientkam trvalé a bezpečné riešenie pre ich zmenšenie.  

 

Ozvite sa nám