MEDIKLINIK aplikuje ako prvý na Slovensku najnovšiu metódu transplantácie vlasov Safe Systém - FUE 2. Pri minimálnom pocite traumy a s čo najdokonalejšími výsledkami.

Čo je Safe Systém FUE 2?
Je to nový patentovaný proces, ktorý zdokonalil pôvodnú metódu. Lekári našej kliniky patria medzi málo chirurgov na svete, ktorý ponúkajú pacientom túto novú revolučnú metódu. So Safe Systémom Fue 2 transplantujeme vlasové štepy (grafty), ktoré sú ošetrené v špeciálnom regeneračnom roztoku, ktorý zabezpečuje rýchlejšie uchytenie a rast, silnejšie a životaschopnejšie vlasové štepy, čo predstavuje 10 až 15 percent nárastu v celkovom počte uchytených sadeníc oproti tradičnej metóde.

Aké sú výhody Safe Systém a techniky Safe Scrive?
Táto technika zabezpečuje čo najšetrnejšie vybratie vlasových štepov, ich prenos a implantovanie pri minimálnom poškodení kože a samotného vlasového štepu. Jeden vpich má približne 0,5 – 0,9 mm priemer, ktorý je natoľko malý, že minimalizuje traumatickosť kože a ciev. Pri neporušení cievneho zásobovania pokožky hlavy je potrebný kratší čas k rekonvalescencii.
Safe Systém Fue 2 zabezpečuje veľmi vysokú životaschopnosť transplantovaných štepov. Môžete si byť istý, že transplantované vlasy rastú s našou pomocou v najväčšom možnom množstve (mladí ľudia takmer 100% zatiaľ čo u starších je to najmenej 90% ). FUE 2 metóda garantuje hustejšiu vlasovú plochu v mieste implantácií.

 

bnr-01.jpg

Čo treba dodržať pred operáciou?
Poriadne sa najesť pred zákrokom, lebo trvá dlho.
Čo treba dodržať po operácii?
Žiadne špeciálne pokyny.
Priebeh zákroku a pobytu na klinike.
V deň zákroku musíte prisť na kliniku  v dohodnutú hodinu
Netreba žiadne vyšetrenia, žiadnu špeciálnu prípravu
Zákrok trvá niekoľko hodin (až 8), podľa počtu transplantovaných vlasov
Po zákroku môžete íst za normálnych okolností v ten istý deň domov
Ako dlho trvá rehabilitácia?
Do práce môžete ísť hneď na druhý deň.
Výsledok operácie vidieť po 3 mesiacoch, definitívne po roku.

Koľko stojí vyšetrenie / zákrok: 
Cena: Cena dohodou pri konzultácií.


Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu
Počas prvej konzultácie naši špecialisti s Vami podrobne prediskutujú vaše želania a očakávania a predstavia Vám jednotlivé možnosti. Je vaše bydlisko ďaleko? Nemusíte prísť vopred na konzultáciu a stačí nám poslať e-mailom obrázky Vašich problémových oblastí. Na základe týchto snímok lekár určí, či je zákrok pre vás vhodný. Samotná konzultácia potom prebehne pred operáciou na klinike v Bratislave. Takto nemusíte cestovať, respektívne prísť na kliniku dvakrát.

Kde realizujeme zákroky?
Zákroky realizujeme na klinike v Bratislave.

 

Ozvite sa nám