Zväčšené vaky pod očami a ovisnuté viečka sú nie len nepekné, ale môžu tiež negatívne vplývať na zrak. Taktiež tvár pôsobí neustále unaveným dojmom. S miernymi korekciami za rozumnú cenu sa dajú viečka tvarovať a vaky pod očami sa dajú ľahko odstrániť. Vaša tvár bude vyzerať sviežejšia.Korekcia horných a dolných viečok vám vie prinavrátiť mladistvý vzhľad. Vieme vám pomôcť s odstránením vačkov pod očami. Padajúcimi či ovisnutými viečkami. Získate tak opäť krásu a sebavedomie.

 

Kvalitná chirurgia v modernej klinike
V MediKlinik sa o vaše vrásky postará medzinárodný m špecialistov. Náši špecialisti v MediKlinik sú veľmi skúsení v tejto oblasti a poznajú riziká, preto k tomuto zákroku pristupujú opatrne a s najnovšími lekárskymi poznatkami. MediKlinik stavia na dôvere a vsádza na značkové výrobky najvyššej kvality.

Predtým, ako sa pre niektorú operáciu rozhodnete, nechajte si poradiť od odborníkov, aby sme pre Vás našli ten najvhodnejší zákrok a vyhli ste sa rizikám.

Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu
Počas prvej konzultácie naši špecialisti s Vami podrobne prediskutujú vaše želania a očakávania a predstavia Vám jednotlivé možnosti. Je vaše bydlisko ďaleko? Nemusíte prísť vopred na konzultáciu a stačí nám poslať e-mailom obrázky Vašich problémových oblastí. Na základe týchto snímok lekár určí, či je zákrok pre vás vhodný. Samotná konzultácia potom prebehne pred operáciou na klinike v Bratislave. Takto nemusíte cestovať, respektívne prísť na kliniku dvakrát.

Čo treba dodržať pred operáciou?
Žiadne špeciálne pokyny.
Čo treba dodržať po operácii?
7 dni sa musíte strániť fyzickej námahy a športu, nič ťažké nedvíhať.
Priebeh zákroku a pobytu na klinike.
V deň zákroku musíte prísť na kliniku  v dohodnutú hodinu.
Urobia sa predoperačné vyšetrenia (odber krvi atď...)
Zákrok prebehne v lokálnej anestéze.
Po zákroku ostanete na pár hodín na klinike a potom môžete isť za normálnych okolností v ten istý deň domov
Neodporúčame šoférovať ani letieť hneď v ten deň 
Ako dlho trvá rehabilitácia?
Práceneschopnosť je spravidla  7  dní.Definitívny výsledok operácie vidieť po dvoch mesiacoch, ked zmiznú opuch.

Koľko stojí vyšetrenie / zákrok: 
Horné / Dolné viečka  od 849,- €


Kde realizujeme zákroky?
Zákroky realizujeme na oboch klinikách – Bratislava a Levice.

 

 

Ozvite sa nám