Mladý a sviežy vzhľad je túžbou mnohých.

 Vyhladenie vrások a napnutie unavených svalov tváre vám dodá nielen sviežejší vzhľad, ale vo veľkej miere zlepší aj vašu kvalitu života. Vďaka moderným technikám máte rôzne možnosti ako dať zbohom vašim vráskam. Medzi najčastejšie metódy v estetickej medicíne patrí vyhľadenie vrások, jaziev a rýh pomocou aplikovania kyseliny hyalúronovej. Najčastejšie sa používa v oblasti okolia očí, čela, koreňa nosa. Klienti získajú mladistvý a pevný vzhľad.

Kvalitná chirurgia v modernej klinike
V MediKlinik sa o vaše vrásky postará medzinárodný m špecialistov. Náši špecialisti v MediKlinik sú veľmi skúsení v tejto oblasti a poznajú riziká, preto k tomuto zákroku pristupujú opatrne a s najnovšími lekárskymi poznatkami. MediKlinik stavia na dôvere a vsádza na značkové výrobky najvyššej kvality.

Predtým, ako sa pre niektorú operáciu rozhodnete, nechajte si poradiť od odborníkov, aby sme pre Vás našli ten najvhodnejší zákrok a vyhli ste sa rizikám.

Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu
Počas prvej konzultácie naši špecialisti s Vami podrobne prediskutujú vaše želania a očakávania a predstavia Vám jednotlivé možnosti. Je vaše bydlisko ďaleko? Nemusíte prísť vopred na konzultáciu a stačí nám poslať e-mailom obrázky Vašich problémových oblastí. Na základe týchto snímok lekár určí, či je zákrok pre vás vhodný. Samotná konzultácia potom prebehne pred operáciou na klinike v Bratislave. Takto nemusíte cestovať, respektívne prísť na kliniku dvakrát.

 

JungeresGesichtMediKlinik4.jpg

 

Čo treba dodržať pred operáciou?
Žiadne špeciálne pokyny.
Čo treba dodržať po operácii?
Žiadne špeciálne pokyny.
Priebeh zákroku a pobytu na klinike.
Krátky ambulantný zákrok bez špeciálnej prípravy.
Ako dlho trvá rehabilitácia?
Výsledok sa dostaví po 2 až 3 dňoch.

Koľko stojí vyšetrenie / zákrok: 
Okolie očí (32 jednotiek) 139,- €, 
Koreň nosa - glabela (24 jednotiek) 129,- €, 
Čelo (50 jednotiek) 179,- € , 
Oči + koreň nosa  209,- € , 
Oči + čelo  227,- € , 
Koreň nosa + čelo   267,- € 
Oči + koreň nosa + čelo   357,- €


Kde realizujeme zákroky?
Zákroky realizujeme na oboch klinikách – Bratislava a Levice.

 

Ozvite sa nám