Používame trvalé riešenie pre odstránenie potenia dlaní a paže. Ide o trvalú úľavu v intímnom a spoločenskom živote. Nadmerné potenie (hyperhidróza) môže byť nepríjemné a veľmi trápne. Medziľudské vzťahy trpia. Túto výraznú reakciu tela je možné ľahko a ambulantne vylúčiť. Konečne koniec nepríjemnému potu pod pazuchami alebo spoteným rukám.

Kvalitná chirurgia v modernej klinike
V MediKlinik sa o vaše vrásky postará medzinárodný m špecialistov. Náši špecialisti v MediKlinik sú veľmi skúsení v tejto oblasti a poznajú riziká, preto k tomuto zákroku pristupujú opatrne a s najnovšími lekárskymi poznatkami. MediKlinik stavia na dôvere a vsádza na značkové výrobky najvyššej kvality.

Predtým, ako sa pre niektorú operáciu rozhodnete, nechajte si poradiť od odborníkov, aby sme pre Vás našli ten najvhodnejší zákrok a vyhli ste sa rizikám.

Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu
Počas prvej konzultácie naši špecialisti s Vami podrobne prediskutujú vaše želania a očakávania a predstavia Vám jednotlivé možnosti. Je vaše bydlisko ďaleko? Nemusíte prísť vopred na konzultáciu a stačí nám poslať e-mailom obrázky Vašich problémových oblastí. Na základe týchto snímok lekár určí, či je zákrok pre vás vhodný. Samotná konzultácia potom prebehne pred operáciou na klinike v Bratislave. Takto nemusíte cestovať, respektívne prísť na kliniku dvakrát.

 

AttraktivereFigurMediKlinik2.jpg

Čo treba dodržať pred operáciou?  
Žiadne špeciálne pokyny.
Čo treba dodržať po operácii? 
Dočasne  je znížená sila úchopu v rukách

 Priebeh zákroku a pobytu na klinike. 
V deň zákroku musíte prísť na kliniku  v dohodnutú hodinu. Žiadne špeciálne pokyny.
Ako dlho trvá rehabilitácia? 
Výsledok sa dostaví po 2 až  3 dňoch.


 

Mediklinik Vám prináša riešenie Vašich problémov

Kde realizujeme zákroky?
Zákroky realizujeme na oboch klinikách – Bratislava a Levice.

Koľko stojí vyšetrenie / zákrok: 
Cena zákroku dlane: od 300€
Cena zákroku paže:  od 399€

 

Ozvite sa nám